Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA"
Wydawca Kwartalnika
"VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII" 
WYDAWNICTWO ISTNIEJE OD 1991 ROKU
 

-- Formularz zamówienia --

M E N U

 

 FORMULARZ  ZAMÓWIENIA 
  zanim wypełnisz, zapoznaj się z uwagami na dole
 

Imię i nazwisko:
Ulica i nr domu:
Kod i miejscowość:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Rodzaj przesyłki:
Treść zamówienia:
 

   Dla usprawnienia kontaktu zalecamy też wpisanie numeru telefonu. Jeśli w formularzu nie podasz rodzaju przesyłki, to użyjemy najtańszej i najwolniejszej formy dostawy, która występuje przy danym produkcie.    W treści formularza możesz ręcznie wpisać nazwy zamawianych produktów albo ułatwić sobie zadanie i skopiować je z odpowiedniej oferty (np. klawiszami Ctrl C), a następnie wkleić do pola tekstowego formularza (klawiszami Ctrl V). Gdy chcesz otrzymać przesyłkę w trybie ekspresowym, poinformuj o tym w zamówieniu.
   Uwaga! Jeśli w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia nie otrzymasz od nas potwierdzenia e-mailem, złóż je ponownie lub wyślij bezpośrednio ze swojej skrzynki e-mail na adres: pwnvega@wp.pl. Niekiedy może się zdarzyć, że na skutek nieprzewidzianych problemów technicznych, formularz Twojego zamówienia nie zdoła do nas dotrzeć lub dotrze z opóźnieniem. Jeżeli bardzo zależy Ci na ekspresowej realizacji zamówienia, najlepiej złóż je telefonicznie (42) 718-86-82 lub kom. 609-481-673 (w godz 8-19) albo e-mailem: pwnvega@wp.pl.

Powrót
do strony głównej

 

Copyright 1999 - 2022 by PWN "VEGA". Wszystkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów tej strony, bez zgody autorów jest zabronione!