Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA"
Wydawca Kwartalnika
"VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII" 
WYDAWNICTWO ISTNIEJE OD 1991 ROKU
 

 Księżyc w moim pokoju

M E N U

 

KSIĘŻYC W MOIM POKOJU  - chwilowo brak

KSIĘŻYC W MOIM POKOJU - lampa KSIĘŻYC W MOIM POKOJU - z pilotem

KSIĘŻYC W MOIM POKOJU - lampa.  Ceny - z kosztem wysyłki Pocztą Polską:
102,90 zł - standardowa,  99,90 zł - dla prenumeratorów "Vademecum..."
 

   Księżyc w moim pokoju to niezwykła lampa, imitująca tarczę naszego naturalnego satelity. Imitacja posiada średnicę 25 cm, a jej kuliście wypukła powierzchnia jest dodatkowo rzeźbiona i do złudzenia przypomina rzeczywistą powierzchnię "Srebrnego Globu". Lampę wieszamy na ścianie i zdalnie włączamy za pomocą pilota (fot. po prawej), by od tej chwili cieszyć się widokiem księżyca we własnym pokoju. Dodatkowych atrakcji dostarczy nam możliwość zmiany wyglądu świecącej tarczy. Lampa wyświetla bowiem fazy Księżyca (ogółem 12), które mogą się zmieniać automatycznie (w odstępach 5-sekundowych) albo użytkownik może sam dokonywać zmian za pomocą bezprzewodowego pilota. Uwaga! Zmiany faz na powyższym filmie odbywają się 5 razy szybciej niż w rzeczywistości. Lampa posiada czujnik oświetlenia, dzięki czemu automatycznie wyłącza się przy świetle dziennym i włącza w półmroku.
   Do zasilania lampy potrzebne są 4 baterie R6 (popularne "paluszki") oraz 2 mniejsze - R03 do zasilania pilota, których nie ma w zestawie. Uwaga! Zaleca się stosować baterie alkaliczne, które zapewniają dłuższą pracę urządzenia i nie występuje u nich zjawisko wycieku elektrolitu, które często towarzyszy najtańszym bateriom cynkowo-węglowym (szczególnie po ich dłuższej eksploatacji).

   Zamówienia na ten produkt można składać na Formularzu, e-mailem: pwnvega@wp.pl, telefonicznie: (42) 718-86-82, 609-481-673 (w godz.7-19) albo listownie: PWN "VEGA", ul. Lotnicza 4a, 95-035 Ozorków.
 

Copyright 1999 - 2022 by PWN "VEGA". Wszystkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów tej strony, bez zgody autorów jest zabronione!