Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA"
Wydawca Kwartalnika
"VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII" 
WYDAWNICTWO ISTNIEJE OD 1991 ROKU
 

-- Mapa nieba, plakat --

M E N U

MAPA NIEBA WIDOCZNEGO W POLSCE - plakat

MAPA NIEBA widocznego w Polsce - plakat, M. Substyk

Autor: Marek Substyk,  format: 67 x 98 cm.  Ceny - bez kosztów wysyłki:
23,00 zł - standardowa,   21,50 zł - dla prenumeratorów "Vademecum..."

Koszty wysyłki

Paczka pocztowa: 14,00 zł      Paczka pocztowa pobranie: 19,00 zł 
Paczka kurierska: 15,00 zł     Paczka kurierska pobranie: 17,00 zł

Tej mapy nie wysyłamy razem z innymi publikacjami, dlatego koszt jej wysyłki jest doliczany niezależnie od zamówienia innych pozycji.
Więcej informacji o dostawie znajdziesz tutaj...

   MAPA NIEBA widocznego w Polsce to duży foliowany plakat o rozm. 67x98 cm, zakończony metalowymi listwami, które ułatwiają jego powieszenie na ścianie. Wydrukowana na plakacie mapa obejmuje obszar nieba o deklinacji od -40 do +90 stopni, zawierający 64 gwiazdozbiory widoczne z terenu naszego kraju. Na mapie zaznaczono ponad 3 tysiące gwiazd o jasności do 6 magnitudo oraz wszystkie obiekty mgławicowe Messiera i wybrane obiekty NGC, których kolorowe fotografie umieszczono na dole arkusza. Najjaśniejsze gwiazdy oznaczono literami greckimi i nazwami własnymi, oraz połączono je cienkimi liniami w celu ukazania charakterystycznych sylwetek gwiazdozbiorów. Prezentowana mapa może stanowić wartościową pomoc przy poznawaniu nocnego nieba, a biorąc pod uwagę jej walory estetyczne, może być też doskonałą ozdobą pokoju, sali lekcyjnej lub szkolnego obserwatorium.

   Zamówienia na tę publikację można składać na Formularzu, e-mailem: pwnvega@wp.pl, telefonicznie: (42) 718-86-82, 609-481-673 (w godz.7-21) albo listownie: PWN "VEGA", ul. Lotnicza 4a, 95-035 Ozorków.  


Zainteresowanym polecamy też przydatne obrotowe mapy nieba:
 
MAPA NIEBA OBROTOWA MAPA NIEBA
 

Copyright 1999 - 2019 by PWN "VEGA". Wszystkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów tej strony, bez zgody autorów jest zabronione!