Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA"
Wydawca Kwartalnika
"VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII" 
WYDAWNICTWO ISTNIEJE OD 1991 ROKU
 

-- O firmie PWN "VEGA" --

M E N U

PRYWATNE WYDAWNICTWO NAUKOWE "VEGA"

Redakcja "Vademecum Miłośnika Astronomii"

95-035 Ozorków, ul. Lotnicza 4a

NIP: 7321038926, REGON: 004348616

tel. (42) 718-86-82,  609-481-673

www.vademecum-astronomii.pl

e-mail: pwnvega@wp.pl,  pwnvega1@op.pl
 
Aktualne konto bankowe: PKO BP nr 50 1020 5558 1111 1873 3490 0073

Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA" w Ozorkowie (k. Łodzi), istnieje od 1991 roku i jego naczelnym celem jest popularyzacja amatorskiej astronomii na łamach własnego kwartalnika "Vademecum Miłośnika Astronomii". Ponadto, aby wyjść naprzeciw potrzebom miłośników astronomii, firma nasza prowadzi (najczęściej wysyłkowo) sprzedaż różnorodnych materiałów, takich jak między innymi: książki, mapy nieba, gadżety astronomiczne i akcesoria optyczne, które mogą być pomocne przy rozwijaniu astronomicznych zainteresowań. Do naszej oferty staramy się wprowadzać taką literaturę, która w sposób przystępny przybliża czytelnikowi praktyczne strony amatorskiej astronomii, mobilizując go do prowadzenia samodzielnych obserwacji nieba. Najczęściej są to pozycje wydawnicze trudne do zdobycia w typowych księgarniach.

Poza specjalistyczną literaturą, oferujemy dobrej jakości i sprawdzony sprzęt obserwacyjny. Nie sprzedajemy towarów, co do których jakości mamy zastrzeżenia, choć niejednokrotnie mogą być one atrakcyjne cenowo. Każdy teleskop, obiektyw lub inny podobny sprzęt jest skrupulatnie sprawdzany (szczególnie pod względem optycznym), aby towar wadliwy nie trafił do klienta. Dzięki temu nie otrzymujemy żadnych reklamacji, czego nie można powiedzieć o sprzęcie astronomicznym, kupowanym w typowych sklepach optycznych, dużych marketach lub na bazarach.

Dzięki prowadzonej przez nas wysyłkowej formie sprzedaży, towary z naszej oferty trafiają do najdalszych zakątków kraju (a także za granicę), co jest szczególnie korzystne dla mieszkańców małych miasteczek lub wsi, którzy nie mają innej możliwości zaopatrzenia się w sprzęt i literaturę astronomiczną. Istnieje też możliwość dokonania zakupu bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, jednak fakt ten najlepiej jest uzgodnić wcześniej telefonicznie, bowiem nie zawsze dysponujemy pełnym asortymentem towarów i często na sprowadzenie barakującego sprzętu lub literatury należy poczekać kilka dni.

Wszelkie zamówienia, uwagi i zapytania można przesyłać do nas e-mailem: pwnvega@wp.pl lub pwnvega1@op.pl , telefonicznie: (042) 718-86-82 (w godz. 7-21) albo tradycyjną pocztą na adres: PWN "VEGA", ul. Lotnicza 4a, 95-035 Ozorków. Na te same adresy można też przysyłać ewentualne własne artykuły (związane z amatorską astronomią) przeznaczone do publikacji na łamach naszego czasopisma, które są mile widziane. Nasze czasopismo jest bowiem częściowo współredagowane przez czytelników. Uwaga! Prosimy nie przysyłać pocztą elektroniczną żadnych załączników w postaci dużych plików graficznych (powyżej 500 kB) lub też plików wykonywalnych (*.exe), o ile wcześniej nie zostanie to z nami uzgodnione.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w poszczególnych asortymentach, w której (mamy nadzieję), każdy znajdzie coś dla siebie.

Redaktor naczelny "Vademecum..."
i właściciel firmy - Mirosław Brzozowski

 

Copyright 1999 - 2019 by PWN "VEGA". Wszelkie prawa zastrzeżone! Wykonanie strony: Michał Kowalski, Mirosław Brzozowski. Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów tej strony, bez zgody autorów jest zabronione!