Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA"
Wydawca Kwartalnika
"VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII" 
WYDAWNICTWO ISTNIEJE OD 1991 ROKU
 

-- O firmie PWN "VEGA" --

M E N U

PRYWATNE WYDAWNICTWO NAUKOWE "VEGA"

Redakcja "Vademecum Miłośnika Astronomii"

95-035 Ozorków, ul. Lotnicza 4a

NIP: 7321038926, REGON: 004348616

tel. (42) 718-86-82,  609-481-673

www.vademecum-astronomii.pl

e-mail: pwnvega@wp.pl,  pwnvega1@op.pl
 
Aktualne konto bankowe: PKO BP nr 66 1020 3440 0000 7402 0309 3432

Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA" w Ozorkowie (k. Łodzi), istnieje od 1991 roku i jego naczelnym celem była popularyzacja amatorskiej astronomii na łamach własnego kwartalnika "Vademecum Miłośnika Astronomii", którego wydawanie zakończyło się w 2021 roku. Ponadto, aby wyjść naprzeciw potrzebom miłośników astronomii, firma nasza prowadzi (najczęściej wysyłkowo) sprzedaż różnorodnych materiałów, takich jak między innymi: książki, mapy nieba, gadżety astronomiczne i akcesoria optyczne, które mogą być pomocne przy rozwijaniu astronomicznych zainteresowań. Do naszej oferty staramy się wprowadzać taką literaturę, która w sposób przystępny przybliża czytelnikowi praktyczne strony amatorskiej astronomii, mobilizując go do prowadzenia samodzielnych obserwacji nieba. Najczęściej są to pozycje wydawnicze trudne do zdobycia w typowych księgarniach.

Dzięki prowadzonej przez nas wysyłkowej formie sprzedaży, towary z naszej oferty trafiają do najdalszych zakątków kraju (a także za granicę), co jest szczególnie korzystne dla mieszkańców małych miasteczek lub wsi, którzy nie mają innej możliwości zaopatrzenia się w sprzęt i literaturę astronomiczną. Istnieje też możliwość dokonania zakupu bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, jednak fakt ten najlepiej jest uzgodnić wcześniej telefonicznie, bowiem nie zawsze dysponujemy pełnym asortymentem towarów i często na sprowadzenie barakującego sprzętu lub literatury należy poczekać kilka dni.

Wszelkie zamówienia, uwagi i zapytania można przesyłać do nas e-mailem: pwnvega@wp.pl lub pwnvega1@op.pl , telefonicznie: (042) 718-86-82 (w godz. 7-19) albo tradycyjną pocztą na adres: PWN "VEGA", ul. Lotnicza 4a, 95-035 Ozorków. Na te same adresy można też przysyłać ewentualne własne artykuły (związane z amatorską astronomią) przeznaczone do publikacji na łamach naszego czasopisma, które są mile widziane. Nasze czasopismo jest bowiem częściowo współredagowane przez czytelników.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w poszczególnych asortymentach, w której (mamy nadzieję), każdy znajdzie coś dla siebie.

Redaktor naczelny "Vademecum..."
i właściciel firmy - Mirosław Brzozowski

 

Copyright 1999 - 2023 by PWN "VEGA". Wszelkie prawa zastrzeżone! Wykonanie strony: Michał Kowalski, Mirosław Brzozowski. Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów tej strony, bez zgody autorów jest zabronione!