Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA"
Wydawca Kwartalnika
"VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII" 
WYDAWNICTWO ISTNIEJE OD 1991 ROKU
 

- Gadżety astronomiczne -

M E N U

 

 OFERTA CHWILOWO NIEAKTUALNA

    Poniższe gadżety astronomiczne mogą stanowić ciekawą dekorację pokoju (świecące w ciemności imitacje gwiazd i Księżyca) i mają też walory edukacyjne (np. modele planet do samodzielnego montażu). Pierwsza cena dotyczy osób, które nie są naszymi prenumeratorami. Natomiast cena z symbolem *P (niższa) jest przeznaczona dla osób, które mają opłaconą prenumeratę na co najmniej 2 kolejne nry do 4/17 Vademecum Miłośnika Astronomii. Zapłaty należności można dokonać w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki. Dostawa "ekspresowa" (do 2 dni) kosztuje dodatkowo 3,00 zł. Zamówienia:  formularz,  pwnvega@wp.pl,  tel. (42)718-86-82,  609-481-673.

CIEKAWE GADŻETY ASTRONOMICZNE
 
Do poniższych cen nie doliczamy już opłat za wysyłkę!

KSIĘŻYC W MOIM POKOJU n KSIĘŻYC W MOIM POKOJU - lampa. Cena razem z wysyłką - 102,90 zł lub 99,90 zł *P - chwilowo brak.
Niezwykła lampa (o średnicy 25 cm), imitująca tarczę naszego naturalnego satelity. Jej wypukła i rzeźbiona powierzchnia do złudzenia przypomina powierzchnię Księżyca. Sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota, wyświetla 12 faz w trybie automatycznym (co 5 sek.) lub ręcznym. Na zdjęciu obok pokazano tylko 4 z 12 faz, które tu wyświetlają się 5x szybciej niż w rzeczywistości. Do zasilania służą 4 baterie R6 (popularne "paluszki") i 2 baterie R03, których nie ma w zestawie... zobacz więcej informacji


KSIĘŻYC I GWIAZDY duże - świecą w ciemności n KSIĘŻYC I GWIAZDY - duży zestaw (świeci w ciem- ności). Cena z wysyłką - 38,50 zł lub 36,50 zł *P - brak.
Zestaw zawiera plastikowe dekoracje w kształcie Księżyca oraz gwiazd, które po naświetleniu światłem lampy świecą w ciemności żółtozieloną barwą (jak niżej). Gdy świecenie ustanie, można je naświetlić ponownie. W komplecie jest księżycowy sierp o średnicy 29 cm oraz 12 gwiazd o wielkościach od 4,5 do 11 cm, które przykleja się do ścian lub sufitu kawałkami dwustronnej taśmy samoprzylepnej (będącej w zestawie)... powiększ zdjęcie.


KSIĘŻYC I GWIAZDY małe - świecą w ciemności n KSIĘŻYC I GWIAZDY - mały zestaw (świeci w ciemności). Cena razem z wysyłką - 25,90 zł lub 24,50 zł *P - chwilowo brak.
W skład zestawu wchodzą plastikowe deko- racje w kształcie Księżyca oraz gwiazd, które po naświetleniu światłem lampy świecą w ciemności żółtozieloną barwą. Gdy świecenie osłabnie, można je naświetlić ponownie dowolną ilość razy. W komplecie znajduje się księżycowy sierp o średnicy około 18 cm oraz 5 gwiazd o rozmiarach od 2 do 4 cm, które przykleja się do ścian lub sufitu kawałkami dwustronnej taśmy samoprzylepnej (dołączonej do zestawu)... powiększ zdjęcie.


NIEBIESKIE MINIGWIAZDY - świecą w ciemności n NIEBIESKIE MINIGWIAZDY (świecą w ciemności). Cena razem z wysyłką - 24,90 zł lub 23,90 zł *P - chwilowo brak.
Zestaw zawiera 50 plastikowych (jednakowych) gwiazdek o średnicy około 2 cm, które świecą w ciemności niebieskim światłem, po uprzednim naświetleniu silną lampą. Świecenie tych gwiazdek jest nieco słabsze i krótsze niż elementów w poprzednich zestawach. Gwiazdy przykleja się do ścian lub sufitu kawałkami dwustronnej taśmy, która jest w zestawie. Można też zakupić mały komplet 10 gwiazdek w cenie 5,50 zł. ... powiększ zdjęcie.


UKŁAD SŁONECZNY 3D - świeci w ciemności n UKŁAD SŁONECZNY 3D (świeci w ciemności). Cena razem z wysyłką - 24,90 zł lub 23,90 zł *P - chwilowo brak.
Zestaw zawiera plastikowe dekoracje z wizerunkami Słońca (średnica 7,5 cm) oraz ośmiu planet (średnice od 3 do 5 cm), które świecą w ciemności żółtozielonym światłem, po uprzednim naświetleniu silną lampą. Elementy mają płasko-wypukły kształt i można je przyklejać do ścian lub wieszać na nitce jako modele dwuwypukłe. W tym drugim przypadku należy wykorzystać połówki z dwóch identycznych kompletów i połączyć je ze sobą sztyftami, które są w zestawie... powiększ zdjęcie.


ZIEMIA I KSIĘŻYC n ZIEMIA I KSIĘŻYC - model do złożenia. Cena razem z wysyłką - 54,90 zł lub 52,00 zł *P - chwilowo brak.
Model układu Ziemia - Księżyc do samodzielnego złożenia (bez użycia kleju) i pomalowania. Księżyc o średnicy około 2 cm jest umieszczony na ruchomym ramieniu o długości 11 cm i można go obracać dookoła kuli ziemskiej, której średnica liczy 9,5 cm. Po złożeniu model należy pomalować, gdyż kula ziemska i księżycowa są jednolitym kolorze. W komplecie znajduje się pędzelek oraz zestaw farb (w tym jedna świecąca w ciemności)... powiększ zdjęcie.
 


UKŁAD SŁONECZNY - planetarium n UKŁAD SŁONECZNY planetarium - model do złożenia. Cena razem z wysyłką - 54,90 zł lub 52,00 zł *P - chwilowo brak.
Model Układu Słonecznego do samodzielnego złożenia (bez użycia kleju) i pomalowania. Planety mocuje się na specjalnych ruchomych uchwytach i przytwierdza do podstawki. Dzięki ruchomym uchwytom ustawienia planet można zmieniać. Po złożeniu modelu należy go pomalować, gdyż wszystkie planety są w białym kolorze. W komplecie znajduje się pędzelek oraz zestaw farb (w tym jedna świecąca w ciemności). Gotowy model posiada rozpiętość około 30 cm... powiększ zdjęcie.


Zobacz też najnowszy numer kwartalnika
 "VADEMECUM MIŁOŚNIKA ASTRONOMII"

Vademecum Miłośnika Astronomii


   Zamówienia można składać na Formularzu, e-mailem: pwnvega@wp.pl, telefonicznie: (042) 718-86-82, 609-481-673 (w godz. 7-21) lub listownie: PWN "VEGA", ul. Lotnicza 4a, 95-035 Ozorków. Przy zakupie dwóch lub więcej pozycji, od sumy ich cen (z wysyłką) odejmujemy bonifikatę, aby koszty wysyłki (zawarte w cenie) nie sumowały się. Ta bonifikata jest różna i zależy od rodzaju produktów. Po otrzymaniu zamówienia, powiadamiamy klienta e-mailem o łącznej kwocie do zapłaty.

 

Copyright 1999 - 2022 by PWN "VEGA". Wszelkie prawa zastrzeżone! Wykonanie strony: Michał Kowalski, Mirosław Brzozowski. Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów tej strony, bez zgody autorów jest zabronione!